Aktivity u nás na farme

V prípade záujmu o jazdeckú hodinu, hipoterapiu alebo animoterapiu kontaktujte prosím telefonicky priamo našich trénerov, ktorí vám radi zodpovedajú všetky vaše otázky.
Ďakujeme, tešíme sa na vás a prajeme veľa zážitkov.

  NAŠI TRÉNERI  

Hodiny jazdectva

Naučiť sa jazdiť je ťažké? Nie je! Na El Rancho a pod vedením dobrého učiteľa dosiahne človek pokrok rýchlo a bezpečne a zábavným spôsobom. Prvým krokom je nájsť vhodnú jazdeckú školu s dobrými učebnými postupmi , vhodnými koňmi a nevyhnutným bezpečnostným vybavením – preto vznikla naša jazdecká škola.
U nás sa venujeme nielen výučbe jazdy na koni ale aj spojeniu človeka a koňa tak aby ste si navzájom rozumeli a rešpektovali sa aj napriek faktu že sme úplne odlišné druhy. Snažíme sa venovať každému, kto prejaví záujem a má dosť odhodlania a pevnú vôľu. Aby výučba v jazdeckej škole bola na najvyššej úrovni, snažíme sa o vzdelávanie trénerov rôznymi seminármi, školeniami a samozrejme každodennou praxou. Praktizujeme skupinové aj individuálne lekcie.

U nás na El Rancho máme dostatok kvalifikovaného personálu a preto sa venujeme každému záujemcovi o hodiny jazdectva osobitne a individuálne na základe jeho požiadaviek a skúseností.
Sme schopní vám zabezpečiť individuálne hodiny jazdenia pod dohľadom skúseného personálu a radi vám budeme nápomocní pri objavovaní tohto krásneho športu, akým jazdectvo bezpochyby je.
Nezáleží na tom, či chcete byť profesionálnym jazdcom, chcete si splniť detský sen, alebo si chcete iba oddýchnuť od každodennej rutiny a stresujúceho kolobehu života. My sme tu pre vás a sme pripravení vám dať to najcennejšie čo máme a to je čas a samozrejme aj naše skúsenosti.

Kontakt:

E-mail: hodinyjazdectva@elrancho.sk

Aktivity: