Aktivity u nás na farme

V prípade záujmu o jazdeckú hodinu, hipoterapiu alebo animoterapiu kontaktujte prosím telefonicky priamo našich trénerov, ktorí vám radi zodpovedajú všetky vaše otázky.
Ďakujeme, tešíme sa na vás a prajeme veľa zážitkov.

Naši tréneri

Jazdecký tréner - Vierka

Trénovaniu westernového jazdenia sa intenzívne venujem od roku 1995. Počas celého obdobia mojej 21-ročnej praxe sa pravidelne zúčastňujem odborných jazdeckých a rozhodcovských školení. Novými poznatkami tak stále vylepšujem moje praktické skúsenosti. Trénovanie koní a jazdcov (kurz učiteľa jazdy na koni samozrejmosťou) mi robí radosť a napĺňa ma hrdosťou, hlavne pri dosiahnutých výsledkoch na súťažiach. Ako jazdec mám niekoľko titulov Majstra a Vicemajstra SR. Rovnako moji zverenci dosahujú výborné výsledky. Naďalej sa chcem venovať výchove šikovných jazdcov a koní, prinášať im radosť zo vzájomného porozumenia a následných úspechov dosahovaných v tomto krásnom športe.

Jazdecký tréner - Miroslav

Absolvent SOUP Šaľa, učitel jazdy na koni. Pracoval 12 rokov v Národnom žrebčíne Topoľčianky, 1 rok v mestskej jazdnej polícii.
Dlhodobo pôsobil ako remontný jazdec, v Národnom žrebčíne pripravoval kone na výkonnostné skúšky plemenných žrebcov a kobýl.
Súťažil niekoľko sezón s mladými koňmi v parkúrovom skákaní a všestrannej spôsobilosti (military). Venuje sa výcviku mladých koní a prevýchove problémových koní.

Jazdecký tréner - Anežka

Začala jazdiť v 13tich rokoch v rôznych jazdeckých oddieloch hlavne pod vedením Miroslava Slobodníka. Dnes pod vedením drezúrnej trénerky Michaely Pechovej. Aktívne sa zúčastňuje drezúrnych pretekov.
Venuje sa tréningu ako začiatočníkov a detí tak aj pokročilejších jazdcov.

Jazdecký tréner - Babjaková Lucia

Lucia Babiaková

+421 904 697 206

FENA (Svetová jazdecká federácia) INŠTRUKTOR TRÉNER vo westernovom jazdení a FENA WESTERNREITWART.
Viac ako 30 rokov na konskom chrbte, takmer 20 rokov profi trénerka v Rakúsku.
Solídne trénovaný kôň je vašim partnerom, či už v show aréne alebo na prechádzke prírodou. Solídne trénovaný jazdec je zárukou môjho úspechu, mojou pýchou a mojim najväčším cieľom. Kvalitné základy sú stavebnými kameňmi úspechu.
Ponúkam prípravu mladých koní na ich športovú kariéru v show aréne, ale hlavne prípravu mladých jazdcov. Obsadenie, tréning, showing, koučing. Všetci juniorskí či seniorskí jazdci sú vítaní. Ak potrebujete pomôcť či poradiť, ste u mňa na správnej adrese.
Úspechy:
- AT 4-násobný champion futurity: reining open, pleasure, halter, western riding
- Majstrovstvá Európy zlato, striebro: reining open, reining non pro, halter, showmanship at halter
- DE Futurity finalistka non pro, open
- AT Futurity finalistka open
- AQHA AT majstrovstvá junior, senior: striebro
- AT Bronze Trophy
- Mnohonásobná majsterka Slovenska v reiningu

Aktivity: